Rings of Anarchy

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 108 MB
  • Version 3.22.3
  • Dil İngilizce
  • Firma 37GAMES
Rings of Anarchy rol yapma oyunu orta çağa ait bir fantezi 3D MMORPG mobil oyunudur.

Rings of Anarchy rol yapma oyunu orta çağa ait bir fantezi 3D MMORPG mobil oyunudur.

Oyunumuzda orta çağda yer alıyorsunuz. Rings of Anarchy rol yapma oyununda güç yüzükleri olan 27 adet yüzüğü toplamaya çalışacaksınız. Bu yüzükler ile de dünyayı kurtarmaya yönelik işlerin peşine koşacaksınız. Karakterinizi seçin ve oyuna başlayın. 

Elfler, cüceler, cinler, orklar, tek gözlü devler diyarına ve daha bir çok harikulade bölgelere yolculuk yapıyor ve sizde onlara ortak oluyorsunuz. Oyunda kullanmanız için size verilen ekipmanları sadece güçlü canavarları öldürerek elde edebilirsiniz. Fakat oyunumuzda ücretsiz ekipman modu da yer alıyor.

Oyuncuların fiyat kısıtlamaları olmaksızın eşyalarını takas edebilecekleri serbest ticaret sistemi var bu sistemden yararlanabilirsiniz. İmparatorlar ve siviller, ustalar ve çıraklar, loncalar ve takımlar dahil olmak üzere güçlü ve çeşitli sosyal sistemler bulunuyor hangisini tercih ederseniz oyuna onun ile devam edin. Artı Boss'ların dünya haritasında bulunabileceği dengeli ve heyecan verici bir Dünya Boss sistemi mevcut ve gün boyunca yenileniyor.

Çevrimdışı otomatik dövüş sunan benzersiz otomatik dövüş sistemi tasarımı, meşgul olduğunuzda seviye atlamanıza ve Boss'ları öldürmenize yardımcı olacak. 

Rings of Anarchy indir
DİĞER SÜRÜMLER